Путін віддав терміновий наказ на фронті, що відомо

Новини

Військовий експерт Петро Черник розповів про наказ путіна на фронті.

Військовий експерт Петро Черник розповів, яка ситуація на фронті та який наказ окупанти отримали від путіна. Про це фахівець повідомив в ефірі 24 каналу.  politeka.net

“На жаль у частині піхотних валів противник має досить великий ресурс. Тут є схожість із Бахмутом. Нагадаю, Бахмут був узятий насамперед завдяки піхоті. Навіть вагнерівці після того, коли взяли, сказали, що вбитими лише вони втратили понад 22 тисячі людей», – розповів експерт.

Фахівець додав, що Авдіївка для путіна є політичним рішенням. Тому якщо цар сказав, що треба взяти місто, то вони будуть його постійно штурмувати і не рахувати свої втрати. Адже окупанти за батьківщину, за путіна, за росію вмирали, вмирають і продовжуватимуть вмирати.

Як зазначив фахівець, Авдіївка стала політичним рішенням, оскільки путін не зміг вирішити стратегічного рішення, а саме ліквідації української державності. Тому зараз переслідується завдання мінімум – вийти на адміністративні кордони Донецької області.

Тому Авдіївка та Бахмут – ключ до всієї Донецької області та дозволять путіну реалізувати свій план мінімум. Для цього він не шкодуватиме живої сили і відправлятиме постійно на нові штурми солдатів, намагаючись тільки вберегти техніку, адже для Кремля вона набагато важливіша за людські життя.