Путініст Добронравов зі “Сватів” неочікувано заговорив про повернення серіалу, який знімав “Квартал 95” в Україні

Новини

Зірка серіалу “Свати”, російський актор Федір Добронравов, який зіграв Івана Будька, неочікувано заговорив про повернення проєкту.

Артист більше року підтримував російський тероризм в Україні та поширював наративи пропаганди, проте мріяв повернутися до зйомок з українцями. www.obozrevatel.com

Путініст заявив, що не просто хоче знову постати на екрані в образі Будька, а молиться за це. Такий коментар він дав російський псевдоЗМІ 

“Немає поки. Ми молимося, хочемо. Але як Господь направить, так і буде”, – нахабно видав путініст.

Як відомо, перший сезон серіалу “Свати” глядачі побачили у грудні 2008 року. Продюсером та сценаристом кінопроєкту став президент України Володимир Зеленський. Після 6 успішних сезонів у 2012 році серіал нібито вирішено було закрити, однак в 2021 році шанувальники побачили продовження.

Путініст Добронравов зі "Сватів" неочікувано заговорив про повернення серіалу, який знімав "Квартал 95" в Україні

Про 8-й сезон нічого конкретного не говорили. Пропагандисти поширювали фейк, що нові серії зніматимуть в РФ без українських акторів, однак цього не сталося. Втім, російські актори не втрачають надію.

Путініст Добронравов зі "Сватів" неочікувано заговорив про повернення серіалу, який знімав "Квартал 95" в Україні

До речі, “дружина” Добронравова по серіалу, російська акторка Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху, заявила знайомим, що Україна перетворюється на “фашистську державу”.