Путіну загрожує доля серба Мілошевича: дипломат розповів, чого чекати від весни 2023 року

Новини

Коли економічні санкції проти Росії та українські перемоги на фронті зійдуться в одну точку, ми отримаємо дуже серйозні новини з Москви.

Про це заявив український дипломат Володимир Огризко. politeka.net

“Реальний економічний ефект від економічних санкцій очікуємо на початку весни — упродовж весни 2023 року. А це якраз будуть ключові місяці, коли все вирішуватиметься на фронті. Тож це матиме кумулятивний ефект — коли економічні санкції і українські перемоги на фронті зійдуться в одну точку і отоді ми будемо очікувати дуже серйозних новин з Москви.

Коли ЗСУ завдадуть остаточного нищівного удару по російських окупантах, коли цей хребет буде остаточно зламаний, тоді в Кремлі виникне питання —у тих, хто сидить поряд з Путіним і тих, які ще хочуть якось пожити — чи не варто їм обміняти своє майбутнє і безхмарне життя на Путіна чи продовжувати його підтримувати?

Я думаю, що рішення буде, безумовно, аналогічним тому, як було щодо Мілошевича (екс-президент Сербії): його просто зроблять цапом-відбувайлом, на нього повісять всі гріхи, скажуть, що це він особисто ухвалював рішення про цю війну. Продемонструють відео засідання отого так званого радбезу РФ, коли всі блеяли навколо і боялися сказати якесь слово, — як доказ того, що він їх всіх змусив. І відтак його доля буде гаазькою чи, можливо, маріупольською, залежно від того, де засідатиме Міжнародний спеціалізований трибунал”, – вважає Володимир Огризко.