Радісна звістка до свята: з “передка” скинули, що армія РФ розгромлена під Вугледаром: військовий журналіст підтвердив, що найгірше для ЗС РФ ще попереду

Новини

Найближчим часом росіяни можуть відступити з Павлівки під Вугледаром, яку захопили раніше з тяжкими втратами

Перемоловши цілу низку великих російських підрозділів під Павлівкою на Вугледарському напрямі фронту, ЗСУ знову починають просуватися на південь, забираючи у російських окупантів територію, яку їм вдалося захопити з величезними втратами в листопаді.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook зазначив, що на початку листопада росіяни зібрали ресурс 5 Укомплектованих БТГр і висунулися на штурм Вугледара, однак були розгромлені на підходах до Павлівки. Той штурм закінчився гучним скандалом на російській стороні, оскільки місцеві воїнкори порізали величезні втрати під час штурму малозначущого населеного пункту.

Більше того, за даними Коваленка, тепер насилу захоплену Павлівку росіяни можуть повністю втратити. Таким чином, реальна ситуація, за якої підрозділи одразу кількох бойових груп росіян були перемелені та втратили боєздатність, марна.

“Підрозділи 40-ї бригади, 155-ї бригади ТОФ, ОБТФ “Каскад” та іншої лупуні були перемелені і втратили боєздатність буквально на самому старті, а зараз з якоїсь незрозумілої причини навколо Павлівки розростається сіра зона!” – зазначає він.