Рахунок йде на дні, треба поквапитися: українцям нагадали про важливу процедуру

Новини

Це потрібно зробити, щоб споживачам не загрожувала переплата за комунальні послуги

Незважаючи на війну, українців зобов’язують платити за комунальні послуги, а також рекомендують передавати показання лічильника. Це дуже важлива процедура. kyiv.znaj.ua

Споживачів закликають передавати показання електролічильника своєчасно – за два дні до закінчення поточного календарного місяця та протягом 1-3 числа наступного місяця (у цьому випадку дані будуть зараховані за 1 число). Якщо трохи запізнитися з термінами передачі, їх розрахують за середньодобовим розміром споживача.

Київ та Київська область

Жителі цього регіону можуть передати показання в особистому кабінеті на сайті ДТЕК, в кол-центр по контактах або через чат-боти (Viber, Telegram, Facebook Messenger).

Київобленерго також приймає дані за номером (044) 459-07-40. Споживачу потрібно обрати цифру 2 у головному меню, ввести номер особового рахунку та поточні показання лічильника. Для передачі показань через Yasno необхідно вказати свій особовий рахунок та ввести свідчення.

Львів

Показання приймають на сайті Львівобленерго електронною поштою [email protected], в онлайн-сервісі Персональний кабінет. Також це можна зробити за номером 295-85-13 або смс-повідомленням на короткий номер 5068. Звичайно, чат-боти теж доступні.

Одеса

Одесити передають дані з приладу в особистому кабінеті ДТЕК Одеські електромережі або через дзвінок до кол-центру, чат-боти Viber, Telegram, Facebook Messenger.

Дніпро

Через ДТЕК Дніпровські електромережі – в особистому кабінеті на сайті, зателефонувавши до кол-центру або через чат-боти (Viber, Telegram, Facebook Messenger). Також доступний спосіб через Yasno за посиланням.

Харків

Надіслати свідчення можна на сайті АТ Харківобленерго за допомогою спеціальної форми або встановити мобільний додаток “Харенерго”. У ньому є всі функції від передачі даних до оплати.

Закарпаття

Є кілька способів: через особистий кабінет на сайті Оператора системи розподілу, по телефону кол-центру 0-800-50-16-20, на електронну адресу [email protected] або чат-боти.