Ракета дальністю 300 кілометрів: полковник запасу ЗСУ розповів про подарунок від Британії

Новини

Експерт вважає, що такі ракети можуть знищити Кримський міст.

Іноземні ЗМІ повідомили, що Велика Британія може передати Україні ракети дальністю понад 300 кілометрів. Це дуже хороше підсилення для ЗСУ.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua сказав військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан.

Експерт зауважив, що Британія хоче передати Україні ракету Storm Shadow. Ракета цього тисячоліття, крилата, дозвукова, з дальністю 300-700 км і більше.

“Залежно від того, якої дальності нам дадуть ракети, ми будемо виконувати бойове ураження на бойовий радіус цієї ракети. В середньому це близько 300 км. Поки що нам цього достатньо, щоб знищити Кримський міст, і будь-яку точку на окупованій території України ми дістанемо. Ракета, з одного боку, недешева, але завдання, які вона виконує, в десятки разів більші за вартість самої ракети”, – вважає Роман Світан.

Експерт наголосив, що ця ракета високоточна, проте виникають запитання, звідки її запускатимуть.

“Хороша ракета, високоточна. Залишається питання пуску – ракета морського або повітряного базування, але думаю, якщо поставити завдання, можна виконати і наземні пуски за допомогою пускових установок морського базування.  Найімовірніше, нам їх уже передали. Інформація потрапляє в ефір в основному вже після постачання. Я думаю, найближчим часом ми побачимо роботу цих ракет”, – сказав він.