Ракетами Х-22 росіяни будуть нищити житлові квартали, як у Дніпрі: експерт розповів про нову тактику обстрілів

Новини

Військово-політичний оглядач зазначив, що удар по будинку в Дніпрі був цілеспрямованим.

Ракетні удари, яких завдає Росія по Україні, тепер можуть бути одночасно спрямовані на два типи об’єктів: критичної та цивільної інфраструктури. ТСН

Про це у своєму Telegram-каналі сказав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив”, експерт Олександр Коваленко.

“За тактикою ракетного обстрілу України боюся припустити, але, скоріше, це вже не припущення, з урахуванням того, що ми могли бачити 14 січня… Ракетні удари тепер можуть бути одночасно спрямовані на два типи об’єктів – об’єкти критичної інфраструктури та цивільні об’єкти”, – зазначив Коваленко.

За словами експерта, раніше окупанти так само під час ракетних ударів завдавали шкоди цивільним об’єктам, внаслідок яких гинули цивільні люди. Однак у випадку в Дніпрі це був цілеспрямований удар ракетою, бойова частина якої становить майже тонну.

Коваленко нагадав про ідентичні удари ракетою Х-22 по Кременчуку, Сергіївці, Затоці.

“Але в даному випадку це житловий мікрорайон, а не супермаркет, який могли прийняти за склад чи туристичний комплекс зі злощасним мостом. Виправдатися, мовляв, не туди потрапили – не виходить. Достатньо відкрити карту і бачиш, що це житловий масив, і при відхиленні від мети ти все одно потрапляєш у житлову багатоповерхівку! Тобто цей сектор, забудований житловими будинками, був обраний російськими терористами навмисно. Щоб у напрямку туди ракети вона все одно зруйнувала і вбила”, – зазначив експерт.

Він додав, що ракети Х-22, які абсолютно не підходять для високоточних ударів, росіяни будуть застосовувати під час масованих обстрілів житлових кварталів українських міст.

“Більш точні Х-101 і КР “Калібр” можуть і далі застосовуватися по об’єктах критичної інфраструктури”, – додав він.