Раптово обірвалося життя відомого українського актора: перші подробиці трагедії

Новини

За попередніми даними, причиною смерті артиста стала раптова зупинка серця.

Помер відомий харківський актор, волонтер та колишній учасник гурту «Оркестр Че» Михайло Кабанов. Про трагедію повідомили на сторінці видання “Люк” у Facebook із посиланням на заяву його друзів і колег. politeka.net

Михайлу Кабанову було всього 44 роки. У актора залишилася дружина та син.

Михайло Кабанов був актором, учасником арт-рок-гурту “Оркестр Че”, який створив разом з Олегом Кадановим та Сергієм Савенком. Пізніше став співзасновником й артдиректором харківського рок-пабу “Стіна”, тривалий час співпрацював із популярним музичним пабом “Черчилль”. Крім того, Кабанов співпрацював із Сергієм Жаданом і Сергієм Бабкіним.

Михайло Кабанов

У 2014 Кабанов організував у пабі «Стіна» волонтерський пункт, де проводився збір коштів і майна для добровольців. Артист підтримував партизанський загін Чорний Корпус, а потім батальйон і полк «Азов». Через це проросійські терористи влаштували теракт у приміщенні пабу «Стіна» 9 листопада 2014 року, заклавши вибухівку під барну стійку. Тоді постраждало 11 осіб, зокрема й сам Михайло Кабанов.

Михайло Кабанов

Раніше стало відомо, що колишній голова федерації футболу Зіньківської громади на Полтавщині та видатний спортсмен, який багато разів вигравав обласні та районні футбольні змагання, Олександр Жмурко загинув у боях під Бахмутом. Герою назавжди залишилося 29 років.