Рф готує грунт для своєї поразки: “все буде складатися максимально негативно як мінімум у Бахмуті”

Новини

Пригожин своєю заявою про втечу з Бахмута намагається зараз створити умови, щоб униктунти пастки.

Про це заявив експерт з міжнародної безпеки Тарас Жовтенко в ефірі Радіо НВ. politeka.net

“Це справді дуже цікава заява від Пригожина. Ми чули багато разів, як він коментував ситуацію в Бахмуті, розповідав впродовж останніх місяців, що саме завдяки групі “вагнер” і йому особисто тримається фронт і якщо вони відійдуть, то все посиплеться. А міноборони рф і регулярна російська армія не роблять абсолютно нічого і не дають “вагнеру” боєприпасів.

Він був гіперактивним в російському пропагандистському медійному просторі і йому дозволяли це робити. Очевидно, що Кремль робив це з таким прицілом, якщо ситуація на бахмутьскому напрямку буде справді сипатися і там російська армія буде змушена відходити, то головним винуватцем призначать Пригожина.

Пригожин зрозумів цю гру і він намагається зараз створити умови, щоб униктунти цієї пастки. Там справді все сиплеться і Пригожин не хоче бути там, щоб його не закидали цими “обломками”.

З точки зору російської пропаганди, той, хто буде там на момент на момент фіаско, той і буде винуватий. Тому зараз йде черговий раунд боротьби між Пригожиним, Генштабом і Шойгу.

Це може бути індикатором того, що справді росіяни починають усвідомлювати, що як мінімум на бахмутьскому напрямку для них все буде складатися максимально негативно”, – каже Тарас Жовтенко.