РФ готує новий ракетний удар: Британський офіцер-розвідник розповів про ймовірні цілі

Новини

Недавній ракетні обстріли території України російські окупанти здійснили після того, як за минулі шість тижнів зібрали новий запас, заявив викладач військової стратегії і права в Портсмутському університеті, колишній офіцер британської військової розвідки Френк Ледвідж, передають Патріоти України.

“Можливо, якусь кількість виготовили, ще якусь взяли зі складів, може, щось отримали з Ірану. Цього їм вистачить для відносно невеликої ракетної атаки національного масштабу, але вже не такого [розмаху], як у 2022 році”, – підкреслив він в інтерв’ю NV.

Росія намагається залякати Україну, але після того як українці вистояли незважаючи на важку зиму, окупанти своєї мети не досягнуть у майбутньому, каже експерт.

Разом з тим він вважає, що РФ може спробувати змінити цілі ракетних ударів. Але вище командування Росії не дозволить собі такий крок, впевнений він і прогнозує продовження масованих ударів. “Навряд чи там погодяться з тим, що їхня кампанія повністю провалилася і єдине, що вдалося зробити – це виснажити запаси дорогих і військово значущих ракет”, – додав Ледвідж.