РФ націлилася на одне місто України: Жданов назвав, де чекати на удар окупантів

Новини

Найважче, чого можна чекати від окупантів РФ напередодні Дня Незалежності України – це спроба Росії відбити Куп’янськ Харківської області, заявив військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов

“Зараз на Куп’янсько-Лиманському напрямку спостерігається активізація, і на цій ділянці фронту противник і далі буде активно розвивати бойові дії. Це єдине місце, де у росіян є явна перевага, і вони можуть скористатися цим”, – підкреслив він в ході чату в Главреді.

Говорячи про ймовірність захоплення РФ Куп’янська, Жданов зазначив, що шанси у окупантів на це невеликі, але є.

“Найгірше для нас тут те, що противник може змусити нас вводити в бій свіжі резерви на цій ділянці фронту. А це означає, що резервів може не вистачити на Мелітопольському або Бердянському напрямках, де ми ведемо контрнаступальну операцію. В цьому і полягає головний задум противника”, – пояснив він.

Співрозмовник уточнив, що ймовірне захоплення РФ території навколо Куп’янська і прикриття її водосховищем являє собою тактичну військову операцію.

“Стратегічна складова полягає в тому, щоб відтягнути наші резерви і змусити нас вводити їх у бій на інших ділянках фронту”, – додав Жданов.