Рф робить все для падіння Кримського мосту: як спроба “посилення” обернеться катастрофою

Новини

З великою багатошаровою системою оборони росіяни все рівно примудряються розводити паніку через можливе знищення Кримського моста.

Про це заявив експерт Defence Express Іван Киричевський в ефірі Радіо НВ. politeka.net

“Рашисти ще задовго до підготовки до повномасштабного вторгнення проводили постійні тренування на тему: якщо раптом висадиться ворожий десант, щоб захопити Кримський міст, або якщо захід захоче його розбомбити. Вони своїми панічними діями в плані оборони моста росіяни роблять усе, щоб їхні страхи відбулися.

Кримський міст, вибух на мосту

Якщо пригадати ті дані про оборону Кримського моста, які були відомі до моменту “сходження на нього благодатнного вогня”, виходить, що не просто полку нацгвардії, флотилії або протиповітрій обороній той мост охороняти. З такою багатошаровою системою оборони вони все рівно примудряються розводити паніку.

Варто запастися терпінням і дочекатися, коли вони самі дезорганізують рух таким чином, що Кримськи міст стане для них малофункціональною артерією. Навіть якщо там щось не зруйнується, то вони самі там порушать процес руху через цей міст”, – каже Іван Киричевський.