РФ “здулася” під Бахмутом і перекидає важку техніку на інший напрям, – експерт

Новини

Росія зрозуміла, що вже остаточно “здулася” під Бахмутом. Тепер окупанти перекидають техніку на інший напрямок. За словами військово-політичного експерта Олександра Мусієнка, який поділився своєю думкою в ефірі телемарафону, для росіян Бахмут був стратегічною метою. Там вони намагалися стримувати Збройні сили України і сподівалися проводити контрнаступ, передають Патріоти України.

Крім цього, Бахмут став символічною метою, адже наші герої стійко утримують оборону і не дають ворогові захопити місто. Мусієнко зазначив, що у засновника ПВК “Вагнера” Євгена Пригожина були серйозні амбіції. Він не звертав увагу на втрати і намагався захопити місто. Однак, зазначив експерт, у РФ немає ніякої можливості просуватися в бік Бахмута.

“На сьогоднішній день вже видно, що російські війська і командування їхнє починає розуміти, що вони своїх цілей таким чином не досягають. Тому що йде перекидання важкого озброєння, тієї техніки, яка ще там залишилася. Вони змогли за квартал звести 35 танків різних, в тому числі застарілих Т-62, ті, які за три місяці сформували, шукали по всій Росії. Зараз вони звозять на запорізький напрямок, в район Бердянська”, – розповів Мусієнко.

Іншими словами, у окупантів більше немає впевненості в тому, що вони зможуть захопити Бахмут і послабити сили України. А тому, зазначив експерт, вони намагаються перекинути свої зусилля на інший напрямок.