Рік вважали зниклим безвісти: на Черкащині попрощалися з молодим Героєм, його батько продовжує захищати Україну

Новини

У четвер, 17 серпня, в місті Тальне, що на Черкащині, провели в останню путь загиблого на кривавій війні з Росією солдата Володимира Шаповала. Захисник загинув минулого року і вважався безвісти зниклим. Володимиру назавжди залишиться 28 років.

Сумну новину повідомили в Тальнівській міській територіальній громаді. У молодого Героя залишилися сестра Тетяна та батько Сергій Володимирович, який зараз захищає Україну.  obozrevatel.com

“Герой віддав життя за кожного з нас, за наше майбутнє, за Україну. Таким ми його і запам’ятаємо – відважним та сміливим патріотом, який став на захист своєї держави. Україна стала для нього рідною Батьківщиною, яку він любив усім серцем. Хоча Володимир народився у Росії, та ніколи не вважав її своєю країною”, – йдеться в повідомленні.

Ще в юному віці Володимир втратив матір. Батько, родом із села Романівки, разом з двома малими дітками повернувся в Україну. Сім’я оселилася у місті Тальному.

Рік вважали зниклим безвісти: на Черкащині попрощалися з молодим Героєм, його батько продовжує захищати Україну

Юнак навчався у Тальнівській школі №3. По її закінченні у 2010 році він пішов навчатися у Тальянківський агротехнічний фаховий коледж. У 2014 році Володимир здобув спеціальність – монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання.

23 листопада 2016 року Володимир Шаповал був призваний на строкову військову службу, яку проходив у Національній гвардії України.

З перших днів повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022 року, Володимир Шаповал став на захист країни у лавах Збройних Сил України. Батько Сергій Володимирович вслід за сином 8 березня 2022 року також відправився на фронт.

Рік вважали зниклим безвісти: на Черкащині попрощалися з молодим Героєм, його батько продовжує захищати Україну

22 квітня 2022 року сім’я отримала звістку, що Володимир зник безвісти під час боїв у Козачій Лопані. Майже півтора року рідні жили в очікуванні.

“Попри все – сподівалися на диво. На жаль, реальність війни надто жорстока…Не вистачить слів, щоб висловити співчуття та розділити горе рідних і близьких. Нехай світла пам’ять про мужнього воїна, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться у наших серцях! Ми у вічному боргу перед захисниками, котрі віддали своє життя за майбутнє нашої Батьківщини”, – сказав у прощальній промові міський голова Василь Сідько.