“Рішуче йдуть до необхідного результату”: Зеленський відвідав позиції Сил оборони України на Запоріжжі. Відео

Новини

Президент України Володимир Зеленський відвідав розташування та передові пункти управління бригад, які ведуть контрнаступ на Мелітопольському напрямку. Глава держави з перших вуст, від бойових командирів дізнався про ситуацію на Запоріжжі та дізнався про потреби захисників.

Питання забезпечення воїнів тим, чого вони потребують для просування вперед, буде винесене на засідання Ставки, також про те, що потрібно на фронті, поставлять до відома західних партнерів нашої держави. Подробиці поїздки повідомили на сайті президента. obozrevatel.com1

Згідно з повідомленням, 15 серпня Зеленський здійснив робочу поїздку на Запоріжжя. Він побував у розташуваннях бригад, які ведуть бої з окупантами на Мелітопольському напрямку і вибивають ворога з української землі.

“Зокрема, глава держави зустрівся з командувачем оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександром Тарнавським і побував у розташуваннях 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, 47-ї окремої механізованої бригади “Маґура”, 117-ї окремої механізованої бригади, 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади НГУ, 65-ї окремої механізованої бригади, 116-ї окремої механізованої бригади, а також на передових пунктах управління 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ та 118-ї окремої механізованої бригади”, – йдеться у повідомленні на сайті президента.

Про напружений день і надважливе спілкування з захисниками Зеленський розповідав у своєму Telegram-каналі. Зокрема, побував він у розташуванні 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана.

“Бригада брала участь у бойових завданнях на території Донецької та Луганської областей, в оборонних боях за Харків, у звільненні сіл і селищ поблизу Харкова. Зараз воїни бригади ведуть наступальні дії на Запорізькому напрямку. Із командиром бригади обговорили найбільш проблемні питання. Дякую, воїни, за службу! Дякую за те, що даєте відсіч ворогу та звільняєте нашу землю!” – нагадав Зеленський про героїчний шлях бригади.

На передовому пункті управління 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ президент дізнався про труднощі просування та досягнення у просуванні на Оріхівському напрямку.

“Дякую за захист України на Оріхівському напрямку. Наші воїни здатні забезпечити Україні реальну свободу. Дякую за вашу стійкість і за кожен метр результату!” – підбив підсумки зустрічі Зеленський.