РОБІТЬ ЦI ПРOСТІ РEЧІ, І ГРОШІ ЗАВЖДИ БУДУТЬ ЙТИ ДО ВАС ВЕЛИКИМ ПОТОКОМ

Новини

9 речей, які завжди будуть приносити гроші!

1.Свербить рука. Прийнято вважати, що якщо рука засвербіла, то гроші повинні відразу ж посипатися з усіх боків.

Джерело:ukrainians.today

Насправді після того, як у вас почала свербіти долоня, може пройти кілька днів. І у кожного цей період є індивідуальним. Хтось отримає додаток фінансів вже на наступний день, а декому доведеться чекати трохи більше. Поспостерігайте за собою і в наступний раз, коли ваша ліва рука нагадає про себе, прослідкуйте, скільки часу пройшло до моменту отримання грошової суми.

2. Гаманець. Один з важливих джерел збереження грошей. Червоний колір притягує гроші. Зберігайте купюри акуратно і в порядку.

3. Благодійність дозволить збільшувати доходи. Досить однієї десятої частини від вашого прибутку віддавати нужденним, щоб підтримувати потік достатку. Причому не обов’язково відносити цю суму до церкви, ви можете пожeртвyвати її в дитячі будинки або на іншi добрi справu. Головне, щоб ви робили це від душі, а не для галочки.

4. Старі речі. Згодом вони набувають властивість витягати всю позитивну енергію. Позбувшись від мотлоху і використовуючи знання фен-шуй, можна активувати енергію багатства і тоді у вашому домі завжди буде достаток.

5. Статуетки – це можуть бути грошові жаби або невеликі божки, які повинні зайняти почесне місце там, де ви живете. Виділіть для них спеціальну поличку і якомога частіше тримайте в руках, щоб наповнити своїм бажанням і енергією.

4. Кімнатні рослини. Коли ви побачите розпущений бутон на свазоні, то можете сміливо розраховувати на швидку фінансову допомогу. Дозвольте достатку процвітати і радувати вас день за днем.

5. Будь-які монетиприкраси або підкова, знайдені на вулиці, також вважаються вісниками якнайшвидшого фінансового прибутку. Тому не варто ігнорувати такі підказки Всесвіту і проходити повз. Підніміть монету  і подякуйте за знак.

6. У літній сезон багато радять тримати вікна відкритими якомога довше, оскільки однією з грошових прикмет є метелики. Вважається, що якщо одна з таких красунь залетить до вас в будинок, то це обіцяє багатство і достаток. Тому не потрібно відразу ж виганяти таку гостю, дозвольте достатку міцно увійти у ваше життя.

7. Коли вас «позначила» пташка. Звичайно, це не найприємніший спосіб дізнатися про прибуток, але зате результат перевершить всі ваші очікування. Тому, коли на вулиці з вами трапиться подібна ситуація, не варто засмучуватися і злитися на весь світ.

8. Тим, у кого є борги, в народі радять віддавати їх до обіду.

9. Монетки під килимком вхідних дверей. Вважається, що таким чином, всі грошики заманюються до вас в будинок. Ну а щоб вони не пішли, створіть для них сприятливу атмосферу.

Звичайно треба сподіватися не тільки на прикмети, але активно діяти!