“Російська армія більше наступати не буде”: журналіст пояснив зникнення БТГр

Новини

Єдиний наступальний потенціал РФ – це ПВК “Вагнер”, яка на сьогодні розбивається об Бахмут.

В Україні більше не воюють російські батальйонно-тактичні групи (БТГр), які на початку становили основну структурну одиницю армії Росії.

Про це російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко розповів “24 каналу”. ТСН

Він прокоментував заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що в Україні перебувають 150 тис. мобілізованих, які входять до “угруповань”. Журналіст зазначає, що такий туманний опис підрозділів пов’язаний зі змінами у структурі ворожої армії.

Так, Яковенко заявив про зникнення російських БТГр.

“Це сталося з дуже простої причини: батальйонно-тактичні групи – це об’єднання, які існують для атаки, наступу. А російська армія більше наступати не буде“, – пояснив опозиціонер.

Він додав, такі БТГр не надаватимуть артилерії наступальної сили.

За словами Яковенка, російські кадрові війська більше нездатні йти в наступ, тож єдиний наступальний потенціал, що залишився в РФ, – це ПВК “Вагнер”.

Зараз вагнерівці розбиваються об Бахмут. Сьогодні саме там знищується єдиний наступальний потенціал російської армії”, – звернув увагу журналіст.

Він додав, що у складі ПВК “Вагнер” немає таких назв підрозділів, як БТГр, а більшу частину бійців становлять завербовані в’язні. Їх знищують з дуже великою швидкістю.

“Є надії, що це жахливе формування, породжене путінським режимом, під Бахмутом зникне. Сподіваюся, що ПВК “Вагнер” просто буде утилізоване“, – сказав Яковенко.