Російські будинки у вогні, почалася термінова евакуація через масштабні пожежі: кадри та деталі

Новини

У Курганській області (РФ) у кілька разів збільшилася площа пожежі.

27 квітня МНС РФ повідомило, що горять будівлі на площі 300 квадратних метрів у Курганській області, що в Росії.  politeka.net

Вогонь із трави перекинувся на будівлі та будинки. Місцева адміністрація розпочала евакуацію мешканців. Тушать вогонь 96 осіб особового складу та 18 одиниць техніки, зокрема пожежний поїзд.

У російському відомстві уточнили , що площа пожежі збільшилася до 2,5 тисяч квадратних метрів, спалахнули 10 житлових будинків та 20 господарських будівель, а також суха рослинність на площі 8 га.

Станом на 18:10 в РФ повідомили, що кількість житлових будинків, що горять, в даному регіоні зросла до 76, також горять 20 господарських будівель. Площа пожежі збільшилася до 2500 кв.

Нагадаємо, через великі пожежі, що днями спалахнули в низці населених пунктів Свердловської області росії, втратили будинки близько 660 росіян, у селищі Сосьва загинув один росіянин.

Вогонь знищив вісім вагонів із лісом, частково постраждала російська інфраструктура російських залізниць, пошкоджено лінії електропередачі та трансформатори, без електрики сидять уже 1,4 тисячі росіян.

Крім того, сьогодні 27 квітня Пожежа спалахнула в елітному житловому комплексі у центрі Москви. Як повідомляють російські ЗМІ, на площі у вогні, попередньо, було близько 70 квадратних метрів у районі Поклонної гори на заході Москви, – каже представник екстрених служб столиці Росії.