“Російські терористи бояться, бо програють”: Зеленський подякував українським воїнам

Новини

Російські терористи дуже налкані. Вони бояться, бо програють у війні з Україною. Окупанти мають величезний страх перед єдністю жителів нашої країни.

Про це у рамках свого традиційного вечірнього звернення 1 січня заявив президент України Володимир Зеленський. Він подякував українським воїнам за їхню відданість і відвагу у боротьбі за мир нашої країни (щоб переглянути відео, доскролльте до кінця сторінки). obozrevatel.com

“Новий рік, новий день, нові підсумки. 45 “Шахедів” збито в першу ніч року. Дякую нашим Повітряним силам – льотчикам і зенітникам: 33 “Шахеди” на їхньому рахунку. Дякую протиповітряній обороні наших Сухопутних військ – за ще 12 збитих іранських дронів. Молодці, хлопці!” – заявив гарант.

''Російські терористи бояться, бо програють'': Зеленський подякував українським воїнам у перший день 2023-го

За його словами, російські терористи були жалюгідними, такими і зайшли в новий рік.

“Російські терористи як були жалюгідними, такими і зайшли в цей рік. Наше з вами відчуття єдності, справжності, самого життя – це все так контрастує зі страхом, який запанував у Росії.Вони бояться. Це відчувається. І правильно бояться. Бо вони програють. Дрони, ракети, усе інше їм не допоможуть. Бо ми разом. А вони хіба що разом зі страхом”, – наголосив лідер країни.

Президент підкреслив, що РФ ніколи не забере нашої незалежності, тому що ми нічого не віддамо.

Також він зазначив, що країна-аресор отримала відповідь за кожен удар по Херсону, Нікополю, Харківщині, по всіх містах та громадах, які атакувала новорічну ніч.

“Ми окупантам відповідаємо. Дуже відчутно для них”, – сказав Зеленський.

Він подякував енергетикам та комунальникам за стабільне енергопостачання та мінімум відключень – з урахуванням нових атак.

“Скрізь, де лінії передачі та інші енергооб’єкти пошкоджені обстрілами, відновлення триває цілодобово. Сьогодні – також”, – наголосив глава держави.

Зеленський заявив, що дуже важливо те, як усі українці цієї новорічної ночі підживили внутрішню енергію.

“Як ми дякували нашим воїнам. Як ми дякували близьким. І як мільйони разів по всій Україні, по всьому вільному світу звучало і звучить досі наше з вами побажання – побажання перемоги.Зробимо все, щоб так і було! Слава всім нашим воїнам! Слава кожному і кожній, хто працює на перемогу України! Слава Україні!” – резюмував президент.