Росія готує провокацію на білоруському кордоні: що відомо

Новини

Щоб виправдати осінню мобілізацію в Росії, в ході якої вони мають закликати близько 300 тисяч “мобіків”, Путін готує провокацію з країнами НАТО руками Білорусі. Саме для цього туди перекинули загони Пригожина.

Про це в ефірі ZAXID.NET розповів військовий експерт Роман Світан.  politeka.net

За його словами, війна в Україні вже не має популярності серед росіян, вони не хочуть помирати незрозуміло за що. Тому Путін може вдатися до байки у стилі “Вставай країна величезна, бо наших б’ють”. Як зазначає Роман Світан вже зараз в РФ є всі ознаки мобілізації, що готується.

“Це ті підготовчі дії, які проводить зараз уряд РФ перед мобілізацією, це і збільшення призовного віку до 30, посилення контролю за призовом, і деякі дії перед закликом. Це все говорить про те, що вони готуються до мобілізації. Вони хочуть відмобілізувати близько 300 тисяч людей приблизно на вересень місяць. Але для цього потрібна хоч якась провокація з боку країн НАТО. Оскільки українська війна не дуже популярна у Росії, гинути ніхто незрозуміло за що не хоче”, – каже Роман Світан.

Тому, як вважає експерт, Росія може вдатися до провокацій на кордоні Білорусії.

“Це третя країна, так звана, хоч вона загалом у союзній державі з Росією. Але навіть краще проводити це чужими руками, такого роду провокацію, але щоб усі розуміли, що руки ростуть із одного тіла. Ось якраз Пригожин до цього добре підходить”, – каже Світан.