“Росія почала завдавати ударів по об’єктах газовидобутку”: Зеленський зробив заяву

Новини

Україна може не лише забезпечити себе електроенергією, а й стабілізувати європейський енергоринок. Росія своїми ударами виявляє антилюдську політику. Атаки також розпочалися і щодо об’єктів газового видобутку.

Про це президент Володимир Зеленський заявив за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Великою Британією Ріші Сунаком. “Цей російський терор – не просто чергове знущання ворога над українцями, а й прояв вкрай цинічної російської антиєвропейської, антилюдської політики. Українська енергогенерація може не тільки повністю забезпечувати нашу країну, а й бути стабілізуючим елементом для загальноєвропейського енергоринку”, – сказав президент.

Російські удари спрямовані у тому числі й на те, щоб зруйнувати наше енергетичне з’єднання з енергосистемою Європи. Тому кожен удар по українській енергетиці – це удар по енергетичній безпеці всього континенту.

Він також наголосив на важливості максимально ефективного обмеження експортної ціни на російські енергоресурси, яке має запрацювати найближчим часом. Адже Росія має зазнати таких самих хворобливих втрат, як ті, до яких вона призводить.

OBOZREVATEL