“Росія розділиться на чотири частини”: Карпатський мольфар назвав дату смерті Путіна і завершення війни в Україні (відео)

Новини

22 березня 2023 року пророкують дуже велике полегшення для українського народу

Коли закінчиться війна та помре Путін? Хто буде наступним президентом? Пророцтва карпатського мольфара Василя Юращука передають Патріоти України.

“Прийде час, буде весь світ воювати з росією, і ми переможемо, це мій прадід ще прорік, і росія розділиться на чотири великих частини і дві малих, але багато крові проллється, – відзначив Василь Юращук, карпатський мольфар з села Чорний Потік. – росія відкинула Бога, війна через те, що люди відкинули Бога та перестали молитися”.

За словами мольфара, 22 березня 2023 року буде дуже велике полегшення для українського народу, натякаючи на смерть путіна та перемогу України. “Є 33 шамани у путіна, між ними є один великий такий, як Ванга, – розповів мольфар. – Зла сила в путіна вселилася”. 107 псалом, щоб прочитали всі, вся Україна, то є можливість, що путін помре.

Також мольфар підтвердив, що в путіна рак, і що у нього є двійники і він весною помре. “Весною путін помре, – наголосив Василь Юращук. – Та буде ще трохи війна після його смерті, десь ще два роки то буде тягнутися, але Україна переможе, а росія розпадеться”.

Як підтвердив мольфар, Україна поверне Крим і усі окуповані території, а Володимир Зеленський буде обраний на другий термін. “Зразу ми Зеленського не любили, але зараз полюбили, також Зеленський має великий шанс стати другий раз президентом, також Україна розквіт буде мати, коли жінка буде президентом”, – зауважив мольфар.