Росія розгорнула потужне корабельне угруповання: в ОК “Південь” попередили про загрозу ракетних ударів

Новини

Росія може завдати ракетного удару по Україні після останніх атак із застосуванням дронів-камікадзе. На сьогодні військові країни-агресора вивели у Чорне море свої ракетоносії.

Про це повідомила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірітелемарафону. Вона не виключає, що окупанти маневрують кораблями в межах підготовки до нового обстрілу. war.obozrevatel.com

За її словами, вороже корабельне угруповання розгорнуто досить потужно. Так, нині в Чорному морі перебуває 17 російських кораблів, а один, як зазвичай – в Азовському морі.

Ще два ракетоносії РФ продовжують бойове чергування – це надводний і підводний кораблі з загальним залпом 12 крилатих ракет “Калібр”.

Гуменюк зауважила, що після тривалої паузи та атак дронами-камікадзе на один із портів окупанти знову вивели в море кораблі з ракетами. Тож, припускає вона, це може свідчити про підготовку до нового обстрілу.

“Аналіз свідчить, що після “шахедної” атаки ворог застосовує ракети, спираючись на ті дані, які ми отримали, аналізуючи попередню атаку. Тобто виявлення систем ППО і прокладання маршрутів для ракет із максимальним ураженням”, – пояснила речниця ОК “Південь”.

Вона попередила українців про загрозу нових російських атак та закликала бути уважнішими до повітряних тривог.

Росія розгорнула потужне корабельне угруповання: в ОК "Південь" попередили про загрозу ракетних ударів