Росія вибрала регіони для нових ракетних обстрілів, цілі вже зрозумілі: “Під вогнем опиняться …”

Новини

Російські окупанти активізувалися на тлі майбутнього наступу українських захисників

Російська федерація наростила виробництво ракет та керованих бомб. Санкції заважають росії виробляти їх в масових кількостях. Тому окупанти почали їх модифікувати, щоб збитки від них були максимальними.

Військовий експерт та полковник запасу Сергій Грабський в ефірі“Фабрика Новин” розповів, що росія вже обрала регіони для ракетного обстрілу.

За його словами, росія розуміє, що не може завдати достатньої шкоди нашій критичній інфраструктурі. Тому удари робляться мирними містами хаотично без будь-якої мети. Через нестачу ракет росія почала модифікувати свої старі, підключивши до обстрілів ще й бомби.

“Наразі цілі обирають у тих регіонах, які наближені до зони бойових дій. Під вогнем опиняться і опиняються регіони: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська області. До того ж після невеликої паузи ракетами знову почали обстрілювати деякі об’єкти у Миколаївській та Одеській областях”, – попередив Сергій Грабський.

ракетний удар, обстріл, ракета, росія

До того ж, модифіковані ракети росії також почали ударяти по території України. Ці бомби завдають ударів насамперед по військових об’єктах. Сергій Грабський наголосив, що ці бомби створюють також терор, адже вони не точні та руйнують будинки, вбиваючи мирних українців.