Росіяни активно готуються до нової хвилі мобілізації: повістки вже надруковано, кадри

Новини

Російська армія може провести мобілізаційні заходи серед населення окупованих територій півдня України

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Незважаючи на заяви вищого керівництва, ворог не припиняє “часткову мобілізацію”, яка справді масштабна. На початку 2023 року ворог планує нову хвилю, вона стосуватиметься жителів тимчасово окупованого півдня”, – йдеться у повідомленні.

На окупованих територіях росіяни забиратимуть до армії всіх, хто має російський паспорт, оскільки Кремль не має наміру робити жодних винятків для “нових регіонів РФ”.

Крім того, повідомляється, що в російському місті Краснодар друкарня опублікувала 5 тисяч бланків мобілізаційних повісток. Повідомляється, що замовлення нібито потрібно було зробити за день.

Про це повідомляють російські Telegram -канали в Telegram. Заявку Краснодарська друкарня отримала прямо напередодні Нового року – 31 грудня.

“Порядку денний не підписано, надрукувати потрібно було тільки бланки. Як відомо, осінній заклик на термінову службу вже закінчився, весняний стартує 1 квітня. На самих повістках зазначено, що вони мобілізаційні. Робимо висновки, панове. Невже український міністр оборони мав рацію?” – йдеться у повідомленні.