Росіянка похизувалася рецептом “борща від Марго” і стала посміховиськом у мережі

Новини

Російська блогерка вжахнула “авторським рецептом” варива, яке вона вважає борщем. Жителька РФ відразу закинула всі інгредієнти в бульйон сумнівної якості, буряк ніяк не порізала, зате додала в “борщ” аджику й лимон.

Усе це вона вирішила готувати у брудній мультиварці, кришку якої, на думку користувачів мережі, напевно, ніколи не мили. Таким рецептом похвалилася TikTok-блогерка з Росії, підписана як Марго.

Жінка з упевненістю розповіла глядачам, що борщ треба готувати так: у бульйон (він у неї вийшов брудного білуватого кольору) хлюпнути ложку аджики, далі закинути нашатковану капусту, картоплю, моркву, цибулю (ніякі овочі росіянка не пасерувала), уже зварене м’ясо. “Секретним інгредієнтом” блогерка назвала скибочки лимона. Останнім у вариво пішов буряк – його “господиня” хоч якось порізати не спромоглася.

“Закриваємо мультиварку й нехай вона годину в нас варить. Усе! Борщ готовий!” – радісно сказала жінка. Цю страву вона назвала “борщем від Марго”.

Росіянка стала посміховиськом, коли вирішила навчити готувати борщ ueiqktidzziqqant

Борщ жителька РФ приготувала у брудній мультиварці за дивним рецептом

Користувачі Twitter з України, які знайшли відео цього “шедевра”, вжахнулися. “Вона просто мультиварку як смітник використовує. Іншого пояснення в мене немає”, – коментують у мережі “борщ від Марго”.

Багато хто зазначив, що навіть свиням таке не зварив би. Також інтернет-коментатори звернули увагу на стан кухні російської “господині”.

“Це що за помиї? У мене бабуся для свиней варила, але посуд був чистіший, ніж у цієї дами!” “Яке все чисте…” “Дивлюся на кришку і страшно: там уже ціла цивілізація існує”, “Який жах”, – пишуть у мережі.

Дехто зізнався, що йому стало фізично погано, коли він переглянув це відео.