Росіяни у Бєлгородській області підірвались на міні, яку заклали… власні військові (фото)

Новини

У прикордонній з Україною Бєлгородській області РФ чиновники Краснояружського району на «УАЗ-Патріот» підірвались на встановленій російськими військовими міні. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

«В результаті вибуху замголови Краснояружської адміністрації Ігорю Бородаєнко відірвало ноги. Він перебуває в реанімації в тяжкому стані. У голови адміністрації Вязовського сільського поселення Галини Пащенко мінно-вибухова травма та розривана рана м’яких тканин голови», – йдеться у повідомленні.

Андрющенко додав, що то була російська протитанкова міна, встановлена, аби не пройшли українські ДРГ. Губернатор Бєлгородської області В′ячеслав Гладков підтвердив дану інформацію. «В районі хутора Високий машина із мирними мешканцями підірвалася на міні. Троє людей постраждали: у одного чоловіка часткова ампутація нижніх кінцівок, у другого – закрита черепно-мозкова травма. Ще один постраждалий перебуває в Червоноружніській центральній районній лікарні», – повідомив він.