Росіяни в паніці і шукають укриттів: біля кордонів РФ пролетів ядерний бомбардувальник США

Новини

Росіяни у Мережі уже почали злякано писати, що бомбардувальник проводив тренувальні польоти із пуску ракет.

У суботу, 11 березня, ядерний американський бомбардувальник B-52 Stratofortress у супроводі винищувачів НАТО пролетів біля кордону із Росією.

Про це повідомляє віцепрем’єр Польщі Маріуш Блащак у Twitter. ТСН

“Польські винищувачі знову супроводжували американський бомбардувальник B-52. Це важлива частина вправ щодо взаємодії. Разом ми дбаємо про безпеку східного флангу НАТО“, – йдеться у дописі.

Його курс маршруту відстежував портал Flightradar, який дозволяє в режимі реального часу спостерігати на мапі за літаками в усьому світі. Він пролетів через країни Балтії, що межують із кордоном РФ.

ФОТО: скрин / ©

Тим час у російських пабліках ця новина навела хаосу. Громадяни країни-агресорки в паніці. Так, російські тг-канали заявляють, що американський бомбардувальник B-52 Stratofortress нібито відпрацьовував тренувальні польоти із пуску ракет по Санкт-Петербургу. 

Ризик війни між НАТО та Росією 

Нагадаємо, у розвідці США заявили про високі ризики прямого конфлікту Росії з НАТО. У звіті про всесвітні загрози національній безпеці Америці зазначається, що російські лідери до цього час уникали дій, які б поширили війну в Україні за її межі, “але ризик ескалації залишається значним”.

А наприкінці лютого міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас заявив, що НАТО має бути готовим до того, що Росія спробує вторгнутися до країн Балтії.