Росіяни змінили тактику ведення війни проти України: що використовують окупанти

Новини

Російські окупанти змінюють тактику ведення війни проти України.

Росіяни на другий рік повномасштабної війни дещо змінили тактику ведення бойових дій.

Про це в інтерв’ю “Укрінформу” розповів командувач об’єднаними силами Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. tsn.ua

За його словами, зміна тактики війни обумовлюється, зокрема, розвитком технологій, а також появою новітніх та перспективних зразків озброєння та військової техніки.

“В умовах міжнародних санкцій Росія значно обмежена у виробництві нового озброєння, потребує додаткового часу і ресурсів для налагодження імпортозаміщення дефіцитної елементної бази. Однак, противник адаптується під умови існуючих реалій та намагається використовувати запаси радянських часів”, – наголосив Сергій Наєв.

Він також додав, що зараз на полі бою збільшилась кількість застосувань керованих авіаційних бомб, які є модернізованими радянськими ФАБами.

“Це яскравий приклад того, як противник використовує перевагу в авіації, адже застосовує ці бомби без входження в зону дій нашого ППО. Крім цього, дії бомбардувальної авіації прикривають винищувачі, бортове озброєння яких дозволяє виявляти та знищувати наші літаки-перехоплювачі ще до наближення на відстань пуску ракет “повітря – повітря”. Звісно, постачання від країн-партнерів сучасних літаків змінить ситуацію”, – додав Сергій Наєв.