росію колотить: в Уфі продовжується повстання – народ розганяють кийками. Відео

Новини

ОМОН почав “заспокоювати” людей кийками та пакувати в автозаки

В Уфі продовжуються масштабні мітинги на підтримку засудженого місцевого громадянського активіста Фаїля Алсінова. ОМОН почав затримувати протестувальників, а ті намагалися звільнити затриманих та лягали під колеса автозаку.

У столиці Башкортостану на площі Салавата Юлаєва зібралося кілька тисяч людей, почалися зіткнення із силовиками. ОМОН затримує мітингувальників та кидає в автозак, але протестувальники намагалися затримати транспорт із затриманими.

Деякі люди лягали на дорогу, щоб не пропустити автозак, але силовики грубо хапали їх за ноги та відтягали їх убік. Незважаючи на опір протестувальників, автобус із затриманими виїхав із площі.

Варто нагадати, що протести у Башкортостані розпочалися ще 17 січня – тоді багатотисячний мітинг зібрався навпроти будівлі суду у Баймаку, де судили громадського активіста Фаїля Алсінова. Після того, як суддя виніс вирок у вигляді позбавлення волі на чотири роки у колонії загального режиму, почалися зіткнення мітингувальників із ОМОНом.

Поліцейські застосовував палиці та сльозогінний газ, у відповідь мітингувальники жбурляли у силовиків сніг та шматки льоду. Кілька десятків людей постраждали. Більше того, протестувальники закликали земляків, які воюють в Україні, повертатися додому.