РОЗКРИТО масштабну схему продажу гуманітарки! Прикидаючись волонтерами, аптечки мали передати ЗСУ

Новини

Трьом жителям Києва повідомлено про підозру у продажу гуманітарної допомоги.

Аптечки мали передати захисникам: розкрито масштабну схему продажу гуманітарки Так, у Хмельницькій області продавали тактичні аптечки, ввезені як гуманітарна допомога.

За даними слідства, підозрювані налагодили схему незаконної реалізації тактичних аптечок, що завозились на територію України як гуманітарна допомога для військовослужбовців.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Прикидаючись волонтерами, вони отримували поставки міжнародної гуманітарної допомоги від благодійної організації, яка знаходиться на Хмельниччині.

Аптечки мали б передати ЗСУ, проте фактично перепродавали.

Моніторинг мереж показав правоохоронцям, що їх реалізовують в інтернет-магазині. Таким чином, задокументовано факт продажу 150 одиниць вартістю понад 500 тисяч гривень.

У ході обшуків за адресами проживання та в автомобілях киян вилучено комплекти аптечок, турнікети, кровоспинні засоби та бандажі.

На Хмельниччині трьом жителям Києва повідомлено про підозру у продажу гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчиненому під час воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 КК).

Проте, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути покарана, поки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено вироком суду.

джерело