Розплата наздогнала нардепа, який поїхав “у відрядження” на Мальдіви: кадри обшуків від СБУ

Новини

Народний депутат від “Слуги народу” Юрій Арістов відпочивав на Мальдівах із родиною під виглядом “службового відрядження”.

Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань провели обшуки в нардепа, який проігнорував заборону для посадовців на виїзд за кордон під час війни та відправився відпочивати на елітний курорт, в один і з готелів острова Ітхаафуші на Мальдівах. politeka.net

Як повідомили в пресслужбі СБУ, щодо заступника голови комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Юрія Арістова розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службового підроблення).
За даними слідства, Арістов незаконно виїхав із України, пред’явивши неправдиві відомості у документах для виїзду, вказавши вигадану мету та країну “службового відрядження”.
обшук у нардепа Арістова, СБУ

Фактично ж депутат провів три дні в сусідній європейській країні, куди їхав із робочим візитом, після чого дистанційно, без реального медичного огляду, в одному з приватних медзакладів Києва відкрив лікарняний на час перебування на Мальдівах.

обшук у нардепа Арістова, СБУ
Арістов разом із дружиною та дітьми перебував на території Мальдівської Республіки, у готельному комплексі Waldorf Astoria Maldives, до 22 липня. Під час обшуків у його помешканні був виявлений закордонний паспорт з відмітками про поїздку на Мальдіви. СБУ також перевіряє контакти депутата під час його перебування за кордоном.

Крім того, тепер співробітники Служби безпеки перевіряють інформацію щодо можливого відпочинку за кордоном інших народних депутатів та посадовців у період війни.

обшук у нардепа Арістова, СБУ