“Серце щемить від болю та самотності”: як зараз почуває себе мама 4-річної Лізи, життя якої забрала ракета у Вінниці

Новини

Мама 4-річної Лізи, яка загинула під час ракетного удару по Вінниці 14 липня, розповіла про життя “до” та “після”, а також про свою реабілітацію.

Ірина Дмитрієва розповіла Суспільному, що коли відбувся ракетний удар по Вінниці, вона з донькою проходили біля площі Перемоги. Йшли з занять у логопеда. Дівчинка загинула на місці, її маму у важкому стані відвезли у реанімацію. politeka.net

“Фізично мені краще, минуло сім місяців. Хоча по здоров’ю ще потрібні втручання. В моєму тілі ще залишилися уламки від ракети, п’ять штук точно, деякі з них потрібно виймати. Фізично краще, морально – поки неможливо ні прийняти, ні змиритися. Це біль назавжди.

Кожен день я стараюся братись за безліч справ – малювати, писати, читати, допомагати іншим. Але коли наступає вечір – серце щемить від болю та самотності. Це найстрашніший момент, бо ти розумієш, що твоєї дитини немає, і вона більше ніколи не повернеться”, – каже жінка.

Зараз Ірина проживає в Австрії, де проходить реабілітацію.

“Щодо свого майбутнього, я не знаю. Я його поки не бачу, у мене більше немає планів. Кожен день я встаю і кажу собі – потрібно далі жити. Але в найважчі моменти думаю навіщо? Я дуже люблю Україну, раніше хотіла жити тільки там. Але зараз я загубилася, шукаю своє місце в світі і не можу знайти. Тут за кордоном я ніхто, а в Україні відчуваю тільки сильний біль. Тому, через тиждень я можу бути в абсолютно іншому куточку світу, я нічого не знаю і не планую.

Я дуже чекаю перемоги. Проте, не зможу на повну насолодитися нею, знаючи скільки загинули дітей, людей та чоловіків захищаючи нашу країну. Після нашої перемоги потрібно відбудовувати нову державу. У нас вже є приклад як не потрібно робити, – каже Ірина.