Шaх і мaт! Священник ПЦУ опублiкував 11 незpучних питань “УПЦ”

Новини

Прості докази залежності «УПЦ» від РПЦ, або 11 незручних запитань вірянам моспатріархату, на які вони не дадуть відповіді, опублікував 19 листопада у Фейсбуці священник ПЦУ Роман Грищук.

Чому УПЦ так і не опублікувала нової редакції Статуту, що затверджений Собором 27 травня? (Якщо Статут не опублікований, то і не вступив у силу)

Чому ніхто з 15 Предстоятелів Автокефальних Церков не визнав УПЦ в якості незалежної Церкви? (Бо про це і не просили, насправді ніхто з вас цього і не хотів!)

Чому не розіслані Митрополитом Онуфрієм Предстоятелям Автокефальних Церков Мирні грамоти про зміну Статусу УПЦ? (Бо цієї зміни і не відбулося!)

Чому досі Митрополит Онуфрій і єпископат «УПЦ» досі числиться серед «Деятелей РПЦ» на офіційному сайті РПЦ? (Бо це так і є!)

Чому навіть патріарх Кіріл не поминає Онуфрія серед Предстоятелів Автокефальних Церков? (Бо для нього він такий же підлеглий єпископ, як наприклад і митрополит Павел, якого величають «предстоятель Білоруської Церкви», а де-факто просто керуючий єпархіями РПЦ у Білорусі)

Чому, якщо ви дійсно Українська Церква і хотіли єдності, ви не прийшли на Об’єднавчий Собор у 2019 році і не висунули свого митрополита Онуфрія на Предстоятеля ПЦУ? Адже з вашою кількістю єпископів ви б точно виграли і диктували б умови! Були б і дійсно канонічною, визнаною, з Томосом, Церквою, і ми всі мусили би з цим змиритися? (Бо об’єднане Українське Православ’я не входить у ваші плани і плани Москви!)

Чому не притягнутий до Церковного Суду жоден священик, чи єпископ колаборант, що співпрацював із ворогом? (Бо отримав повний карт-бланш на саме таку поведінку!)

Чому нема заборони на поминання за Літургією імені московського Кіріла як предстоятеля і Господіна і його безкарно поминають по багатьох парафіях? (Бо і так і благословенно! Ви і самі поминаєте тихо, про себе, а не вголос, щоб вас не повикидали з храмів)

Чому, зустрівшись із полоненими росіянами, так і не знайшли часу зустрітися із українськими воїнами, що повернулися з полону, або провідати поранених воїнів-українців у госпіталі? (Бо це суперечить московському задуму «демілітаризації» українців і підніматиме їх бойовий дух! А Москва проти цього!)

Чому ОФІЦІЙНО збираєте гумдопомогу і пожертви тільки «невоєнного призначення» і ніколи для передової? (Бо так можна догодити і нашим, і вашим. А інакше обуриться Москва і проросійська частина пастви)

Чому, якщо ви дійсно Українська Церква, ви так противитеся переходу на українську мову богослужіння? (Бо ваше завдання пропагувати «рускій мір» і максимально довго утримати українців у російській сфері вприву! Всі байки про богоізбранний, святой язик лишіть для своїх бабок! Діє просте правило: «Чия мова – того і влада!»)

Тому або визнайте, що ви далі є частиною РПЦ, або зізнайтеся, що ви ніким у світі не визнані, крім самих себе! І, дійсно, є самими натуральними розкольниками!

Джерело