Шахраї взялися за Олену Кравець із “Квартал 95”: зірка терміново звернулася до українців

Новини

У своєму Telegram-каналі Олена Кравець звернулася до шанувальників із важливим попередженням.

“Так, друзі, походу мене тут зламали…. Нікому в особисті я нічого не надсилаю, грошей ні у кого не прошу, тож, якщо ви отримуєте будь-які повідомлення з каналу-близнюка, не відповідайте, будь ласка!”, — написала артистка. politeka.net

Зірка “Квартал 95” також уточнила подробиці того, що зробили ці шахраї.

“Хтось створив контакт, додавши одиничку в кінці (по аналогії з нікнеймом канала). Пишуть підписникам. Так зазвичай виглядає шахрайство, будуть щось писати і пропонувати купити/ оплатити й таке інше. Блокуйте та не відповідайте!”, — наголосила Олена Кравець.

Раніше Олена розповідала, що вирішила тимчасово призупинити свою діяльність у “Вечірньому кварталі”. Однією з причин стало загострення її хвороби — кропив’янки, від якої вона страждає з 2018 року. А потім артистка зрозуміла, що хоче чогось іншого, й заявила, що не планує повертатися до колективу студїї “Квартал 95”, в якому вона провела понад 20 років.

Тоді Кравець стала ведучою проєкту “Тихий вечір” на телеканалі “Дом”. За її словами, вона завжди мріяла спробувати себе у такому форматі та сама запропонувала ідею шоу.

Олена Кравець