Шахраї знайшли спосіб проникнути у квартири, довірливі українці самі відчиняють двері: як уникнути обману

Події

У Києві українців попереджають про шахраїв, які видають себе за співробітників “Київгазу”.

Щоб не стати жертвою цих зловмисників, слід знати деякі важливі факти. Про це повідомили на сторінці “Київгазу” у Facebook.

Газова служба наголошує, що кожен може стати жертвою шахраїв. Щоб запобігти небезпеці, важливо пам’ятати таке:

1. “Київгаз” завжди заздалегідь попереджає про будь-які планові ремонтні роботи мешканців та керуючих компаній, які обслуговують будинки.

2. Співробітники компанії завжди мають форму з логотипом та мають посвідчення із зазначенням своїх ПІБ, посади та підписом голови правління.

3. Ремонт обладнання споживачів виконується фахівцями лише за попереднім викликом.

4. Представники “Київгазу” не ходять додому з пропозиціями про продаж або встановлення обладнання, оскільки це один із найпоширеніших видів шахрайства.

Будьте пильні та перевіряйте справжність представників “Київгазу”, щоб уникнути шахрайства та захистити свою безпеку.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, важливо звернутися до найближчого відділу поліції або зателефонувати за номером 102. Це допоможе зібрати інформацію, що підтверджує факти шахрайських дій.

Після того, як винного буде притягнуто до кримінальної відповідальності, у вас буде можливість звернутися до суду та вимагати відшкодування матеріальних та моральних збитків.

Важливо акуратно документувати всі відомості та докази, пов’язані з шахрайськими діями, щоб мати достатньо інформації для підтримки вашої заяви та вимог у суді. Пам’ятайте, що тільки через суд ви зможете добитися відшкодування завданих збитків.