“Ще трохи гризні і повернеться все…”: карпатські мольфари здивували прогнозом для України на 2024 рік

Новини

Карпатські мольфари розповіли про події 2024 року: у США новий президент, путін вирушить у пекло, а Україні перемож

Мільйони українців після початку масштабної війни, яку розв’язала росія, намагалися зрозуміти логіку кремлівського диктатора володимира путіна. Проте дуже багато голосів кажуть, що він, як Гітлер, заліз у містицизм. І користується послугами місцевих шаманів. super.znaj.ua

Через це журналісти одного з українських телеканалів звернулися до карпатських мольфарів. Цього разу українці дізнаються, як саме мольфари проти путінських шаманів, і на що чекати у 2024 році.

Про це йдеться в ексклюзивному репортажі кореспондентки Оксани Радіонової.

Саме гори за легендою дають сили мольфарам. Людям із надприродними здібностями, які можуть читати думки, бачити майбутнє і навіть розганяти хмари. Тут 10 років тому, ще до кривавої Революції Гідності, до зелених чоловічків у Криму та захоплення Донецька та Луганська ТСН. Тижню мольфар Микола говорив про велику війну в Україні, проте чоловіка вже немає в живих.

Тож журналістка розпитала місцевих про інші мольфари – їй порадили йти до Каліни.

Калина називає себе ворожкою. Про майбутнє їй кажуть карти.

“Нічого хорошого бачу не чекає. Нічого доброго! Небагато гризні по всій Україні! Біда ще буде… Ще трохи буде…”, — дала невтішний прогноз ворожка.

Калина також побачила нового президента США.

“Буде другий. Допомагатимуть”.

На фронті ворожка Калина передбачає нові втрати територій: “Не зупиниться. Ще трохи дійде, але потім відобразять їх.

А далі прогноз Калини ще страшніший. Ворожка передбачає, що Україна не зможе повернути Крим, Донець та Луганськ.

Журналістка, приголомшена таким пророцтвом, пішла шукати мольфара Довбуша.

Мольфари проти шаманів, скріншот: YouTube

Довбуш – із Верховини. Вони зустрілися із журналісткою на березі священної річки гуцулів – бунтівного Чорного Черемошу. Додому не пустив. Поки піст, каже – не приймає. Але своїми пророцтвами поділився.

Як сказав мольфар Довбуш, свої землі України відвоює.

“Повернеться все. Я ще думаю, чи Казань ще не повернеться до нас. Росія розпадеться. Вона буде розколота. Люди схаменуться, воюючі схаменуться і підуть проти цієї влади. І самі свою владу задушать», — передбачає мольфар.

Довбуш каже, що диктатор Володимир Путін знає про це. Російські шамани його попереджали.

“Він уже ослаб. Вони йому погані прогнози віщують, намагаються його навчити, але його тільки смерть навчить. Так, як Гітлера зрозуміла смерть, так і його зрозуміє», — переконує Довбуш.

А ще Довбуш передбачає Україні перемогу вже 2024 року.

“Наприкінці серпня парад планет буде. П’ять планет сходяться. І я думаю, що і перемога буде разом із цим парадом.

Майстер родових практик Софія Сім’янишин проводить обряд, який захищає наших воїнів. Жінка – не мольфарка – але майбутнє, каже, бачить.

“Було вже кілька варіантів закінчення війни! Ми їх упустили…Наступну точку показано на кінець липня – початок серпня”, — передбачає жінка.

За її словами, кінець Путіна теж незабаром настане.

“Якщо він навіть у цьому тілі знаходиться – це ненадовго. Це вже кінець! І шамани йому не допоможуть. В Україні майстри з перших днів війни працювали на захист України, захист президента і досі працюють. Я це знаю точно, знаю майстрів і теж працюю…. Я бачу Україну вже у 2050 році – надзвичайно потужною країною, однією з найрозвиненіших країн Європи та світу навіть. Ми матимемо не зовсім аграрну країну. Наші міста займатимуться високими технологіями”, – розповіла майстер родових практик.