“Що хочу, те й роблю”: одеський таксист вляпався у мовний скандал через прохання розмовляти українською

Новини

Чоловік поділив українців, які мешкають в Одесі, на “нормальних і не нормальних”, а також обізвав усіх тих, хто просив його говорити українською.

Останнім часом Одесу заполонили мовні скандали. Створюється відчуття, що вони відбуваються кілька разів на один місяць. Днями стався новий скандал. Зокрема, місцевий TikTok-блогер палко обурився, що його просять говорити українською мовою. Про це повідомили на Телеграм-каналі “Х*єва Одеса”politeka.net

Місцевий житель Олександр працює у таксі та проводить прямі ефіри, в яких спілкується на різні теми. В одному з таких ефірів його попросили культурно розмовляти українською мовою. На що таксист відповів гнівно і перейшов на лайку.

Зокрема, під час спілкування зі своєю співрозмовницею, Олександр відповів, що не збирається розмовляти українською, бо вона йому не рідна. Більше того, він заявив нібито говорить не російською мовою, а “русскою”, яку було придумано до утворення російської федерації. Крім того, той образив усіх одеситів, які розмовляють українською та сказав, що “русскою” лише спілкуються “нормальні люди в Одесі”.

Олександр почав криком обурюватись і матюкатися, на слова співрозмовниці про те, що в незалежній Україні є лише одна державна мова і це українська.

“Не треба мені говорити тут, на якій мені розмовляти. Що хочу, те й роблю… розмовляти на українській мові!”, – обурився в дусі пропаганди одеський таксист.