“Щоб ми так жили”: у Паші-Мерседеса знайшли розкішний будинок та показали фото

Новини

Вартість 10 соток на Печерську, де знаходиться будинок Паші-Мерседеса, зараз варіюється від $ 490 000 до $ 2 100 000.

Митрополит Павло, який відоміший під псевдонімом Паша Мерседес, неодноразово був замішаний у різноманітних скандалах. Після обшуків СБУ у нього в будинку, журналісти провели розслідування та знайшли, де знаходиться цей таємний маєток. Про це пишуть журналісти Телеграф та публікують знімки.

Стало відомо, що він знаходиться за адресою Землянська, 10-А у Печерському районі столиці подалі від інших будинків. З одного боку маєток Паші Мерседеса оточує Ботанічний сад. Крім того, поруч із ним ще знаходиться елітний будинок нардепа із “Слуги народу” Павла Халимона.

За даними Реєстру про нерухоме майно, площа будівлі становить 545 квадратних метрів, з яких житлова – 154 “квадрати”. Площа ж земельної ділянки становить 0,1 га (тобто 10 соток). Вартість 10 соток зараз варіюється в Печерську від $490 000 до $2 100 000.

У коментарях українці зазначали, що гроші на такий маєток йому явно сплачували російські спецслужби. Також були ідеї зробити з цього будинку музей чи все продати, а гроші витратити на ЗСУ:

“Він крав скільки міг. А люди йому руки цілують. Поки будуть ненормальні поклоняються йому, справа його злодійська не помре”, “Слуга божий чи родич пшонки? Яке ж воно убоге”, “Попа за ґрати надовго, а будинок перетворити на музей. Буде що показати іноземцям як жирують вони”, “Нічого нового. Золоті унітази, батони, рибки, повний несмак у підборі картин та інтер’єру”, “Можна все продати, а гроші для ЗСУ дати”, “Щоб ми так жили. Коли ж ви вже нажретися”.