Щоб перевірити свою щитовидку, потрібний лише градусник…

Новини

Мало хто знає про це, але ще 50 років тому вчений Брода Отто Барнс виявив, що температура тіла — відмінний індикатор того, як працює ваша щитовидна залоза.

Є лише один нюанс: температуру тіла потрібно міряти одразу після пробудження, ще у ліжку.

Барнс зауважив, що ненормальна температура вранці — перша ознака запального процесу у щитовидній залозі. А зараз усі знають, що якщо цей орган нашого тіла працює неправильно, проблем не оберешся!

Все, що вам потрібно – це градусник.

Ось що потрібно робити:

  1. Підготуйте його краще наперед, ще до відходу до сну. Ртуть на ньому повинна застигнути на позначці не вище 35 градусів.
  2. Як тільки прокинетеся, відразу засуньте градусник у пахву. Нехай він пробуде там довше, ніж звичайно, — 10 хвилин.
  3. Запишіть результат. Пам’ятайте, що він називається так: «ранкова базальна температура». Нормальний її діапазон: від 36,5° до 36,8°.

Ось як трактувати результати:

  • Якщо ваша температура – від 36,5 С до 36,8 С, значить, зі щитовидною залозою все в порядку.
  • Якщо ваша температура вранці нижче 36,5 ° С, значить, у вас гіпотиреоз. Це означає, що щитовидна залоза працює не так активно, як має. Ймовірно, саме тому ви відчуваєте симптоми хронічної втоми, депресії, часто страждаєте від застуди та проблем із пам’яттю та концентрацією. У найбільш занедбаних варіантах можна спостерігати і випадання волосся.
  • Якщо ж ранкова базальна температура вище 36,8 ° С, значить, у вас гіпертиреоз. Це коли щитовидна залоза активує понад норму. Найімовірніше, в організмі є якийсь сильний запальний процес. Тобто. ви вболіваєте і не лікуєтесь!

Пам’ятайте, що для «чистоти» результатів потрібно повторити процедуру щонайменше тричі поспіль на три різні дні.

Якщо весь цей час результат, який не підпадає під «норму», повторюватиметься, вам потрібно йти на консультацію до ендокринолога та з’ясовувати причини своїх проблем.

І ще. Якщо відхилення незначне, і до лікаря йти немає жодних сил, спробуйте вирішити проблему самостійно.

Головне у цій справі — правильний раціон. У ньому має бути достатньо селену, вітаміну А, магнію та вітаміну В. Всі ці мінерали вкрай важливі для нормальної роботи щитовидки.

Будь ласка, поділіться цією важливою інформацією з друзями!