Щоб завжди були гроші в домі: ось що потрібно зробити на Новий рік 2024

Новини

Що робити на Новий рік за народними прикметами, щоб потім “купатися” в грошах? Запам’ятайте ці повір’я.

Одне з найважливіших правил, яке існувало з давніх-давен — повернути всі свої борги перед святом. Наші предки вірили, якщо цього не зробити, фінансові проблеми будуть переслідувати вас увесь рік. tsn.ua

Не менш важлива прикмета на Новий рік — не купуйте подарунки близьким і друзям на останні гроші. Через це ви будете відчувати нестачу грошей весь наступний рік.

Дуже важливо перед зустріччю Нового року 2024 провести генеральне прибирання будинку. Якщо зустріти свято в ідеально чистому домі, то в ньому скоро з’являються і гроші. Спробуйте все поприбирати до опівдня 31 грудня. Після 12 години дня, за народними прикметами, виносити з хати сміття забороняється. Ви можете разом з ним винести на смітник фінансове благополуччя сім’ї.

Ялинка — справжній символ Нового року і його потрібно правильно прикрасити. Чим багатший у неї буде вигляд, тим успішніше ви проведете рік. Тому вішайте на новорічну ялинку не лише гірлянди та іграшки, але й цукерки та паперові банкноти, згорнуті в трубочку.

Якщо ви не хочете у прийдешньому році заощаджувати на їжі, не варто накривати святковий стіл лише з бюджетних продуктів. Приготуйте смачні і різноманітні страви, які сподобаються символу Нового 2024 року. Наприклад, про десерти, які сподобаються Зеленому Дерев’яному Дракону, ми писали в нашому матеріалі.

На новорічному столі повинна стояти сільничка. Наші предки вірили, що саме сіль допомагає відлякати негатив і нечисть. А щоб вони не змогли проникнути до оселі та завдати фінансових проблем, потрібно також насипати солі з обох боків порогу дому.

Ще одна важлива справа для притягнення благополуччя — перед зустріччю Нового року 2024 провести ревізію одягу. В кишенях не повинно бути дірок, інакше гроші “витікатимуть” назовні.

У фужер з шампанським покладіть монету золотистого кольору. Під бій курантів випийте напій, а монету покладіть до гаманця — вона буде вашим талісманом, який привертатиме гроші.

Щоб не економити на нових речах у прийдешньому році, варто святкувати лише в новому одязі.

А коли гості вже розійдуться, не варто одразу прибирати страви зі столу. Залиште на ньому фрукти, цукерки та хліб. Так ви зможете привернути матеріальне благополуччя.