Щойно! В НАТО не стримались – після підриву ГЕС: шокуюча заява Столтенберга. Весь світ на ногах!

Новини

Генсек НАТО прокоментував терористичний акт Росії із підриву Каховської ГЕС.

Відповідне звернення він опублікував у своїх соцмережах.

“Руйнування Каховської греблі сьогодні наражає на ризик тисячі мирних жителів і завдає серйозної шкоди навколишньому середовищу. Це обурливий акт, який ще раз демонструє жорстокість війни Росії в Україні”, – написав Столтенберг.

При цьому його допис зібрав безліч коментарів на підтримку України та оголошення Росії країною-терористкою. Так найпопулярніший коментар під постом звучить:

“Неправильно, що США та Великобританія досі не оголосили Росію терористичною державою. Які ще потрібні докази цього звірства?”

Додамо, що “відзначилась” на фоні підриву Каховської ГЕС і Організація Об’єднаних Націй – міжнародна організація, яка була створена для підтримки та зміцнення міжнародного миру та безпеки.

В офіційному акаунті ООН у Twitter опублікували допис, що розповідає про “День російської мови”, який супроводили картинкою з перерахуванням “цілей у сфері сталого розвитку”, щонайменше частину з яких нічний теракт окупантів, що розмовляють російською мовою, поставив під загрозу. А ось про підірвану Каховську ГЕС у цій міжнародній організації не згадали.

Згодом в ООН таки ретвітнули допис про катастрофу на Каховській ГЕС, навіть не спромоглися самостійно повідомити про цей інцидент.

Дії ООН влучно прокоментував депутат Європейського парламенту Томаш Здеховски. Він назвав Організацію Об’єднаних Націй збіговиськом клоунів.