ШТАБ ПУТІНА ЗНЕСЛИ В СЕКУНДУ?! Яка радість з самого ранку – командування накрило: еліту знищили,ВАУ!

Новини

Українські захисники активно знищують російських окупантів. Сьогодні стало відомо, що 11 листопада кількість ворожої армії зменшилась на десяток-півтора високопоставлених офіцерів. Це сталося внаслідок атаки на позиції загарбників під тимчасово окупованим Маріуполем.

Відомо, що бійці ЗСУ влучили по штабу ворога, де ймовірно на передодні перебували вищі чини РФ на рівні з Путіним. Про розгром штабу з офіцерами повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він показав кадри наслідків влучення.

«Кара небесна» відвідала розміщення окупантів до Бойківського (Тельманового), окупованого з 2014 року. Хірургічно влучили по будівлі колишнього Будинку культури та поряд, де розміщувався оперативний штаб окупантів. Результат – окупантів поменшало на десяток-півтора», – написав Андрющенко.

Цю новину він назвав «абсолютно чудовою». Також радник мера додав, що втрати окупанти традиційно промовчали. На фото, які виклав Андрющенко, видно сліди атаки ЗСУ – вирви у землі та розбиті вікна у будівлі Будинку культури.

Депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін заявляє, що Маріуполь залишається для окупантів військово-логістичним хабом. Місто є майже чи не єдиною «артерією», через яку ворог переправляє свою техніку та особовий склад.

«Через Новоазовськ, Новоазовський район, далі Маріуполь, далі Бердянськ. І частково на Вугледарський напрямок. Тобто, вони просувають здебільшого у бік тимчасово окупованої території Запорізької області», – сказав Забавін.

Раніше росіяни могли дислокувати свої війська у межах Маріуполя та району. Однак, після того, як почалася «бавовна» навіть у віддалених місцях Новоазовського району, у ворога майже не залишилося варіантів. Наприклад, 5 листопада було гучно у селищі Сєдове. Там детонував склад боєприпасів окупантів.