Сі Цзіньпін свідомо провокує рф після образи від кремля: “Чим слабше путін, тим краще”

Новини

Україні не слід очікувати хоч якихось кроків на свою підтримку від Китаю, але й росію Китай водить за ніс.

Росія видає Китай як союзника росія. При цьому все навпаки. Лідер Китаю Сі Цзіньпін оголосив росії дипломатичну війну після того, як Кремль образив його. politeka.net

Екс-співробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки росії Сергій Жирнов в ефірі “24 Каналу” розповів про це детальніше.

За його словами, для Китаю цікава слабка росія, і чим слабше путін, тим краще. Такої думки дотримується також США. Останнім часом між росією та Китаєм йде дипломатична війна. Вона не видима, але потрібно уважно дивитися та аналізувати.

“Наприклад, напередодні візиту Сі Цзіньпіня до Москви, китайська топографічна служба надіслала росії карту з китайськими назвами міст рф на півночі країни – це 100 км. Провокація була свідомим кроків, адже Китай знає, що потрібний росії більше, ніж рф потрібна Китаю. Рф повіністю залежить від експорту з Китаю”, – зазначив Сергій Жирнов.

Екс-співробітник КДБ зазначив, що росія не дала гучної відповіді на цю провокацію. Але зустрічати Сі Цзіньпіня не приїхав до аеропорту ні путін, ні пєсков і навіть лаврова там не було. Туди послали віце-прем’єра, прізвище якого багато хто і не знає. Китай сприйняв це як образу та неповагу.

Сі Цзіньпін, Китай

“Тоді Сі Цзіньпінь у відповідь скоротив свій візит, а також змусив підписати договір про припинення загроз нанесення ядерного удару по Україні. Путін його підписав, але як тільки Сі поїхав, Медведєв видав ядерні загрози, а путін заявив, що розмістить його в Білорусі. І понеслася, Китай проігнорував 9 травня і проголосував в ООН за резолюцію проти росії”, – заявив Сергій Жирнов.