Скандал між Україною та Польщею набирає обертів: експерт вказав на небезпеку та ризики

Новини

На ризики скандалу між Україною та Польщею вказав український політолог, співзасновник Українського інституту майбутнього політичний експерт Юрій Романенко, пише Politeka.net.

Зокрема, Романенко пропонує президентові України втихомирити членів своєї команди.

«Президенту варто вгамувати свою недалеку хамовиту команду, інакше він ризикує залишитися віч-на-віч із розлюченим народом і Росією. З добре передбачуваним результатом», – наголосив Романенко.

За словами політолога, обрана тактика «нахабного фрондування із Заходом» є «не тільки контрпродуктивною, а й небезпечною».

«Заява заступника глави МЗС Польщі про те, що відносини з Україною не в найкращій формі ще один тривожний сигнал у низці інших тривожних сигналів, що звучать з Вільнюса», – наголосив Юрій Романенко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міністерство закордонних справ Польщі викликало посла України Василя Зварича після того, як українське МЗС викликало польського посла Бартоша Ціхоцького на тлі критики з Варшави про нібито недостатню подяку Києва.

У МЗС Польщі також заявили, що відносини з Україною “останнім часом не найкращі”.

Павло Яблонський, Польща

Павло Яблонський

Заступник міністра закордонних справ Польщі Павло Яблонський заявив, що між країнами “немає спільної згоди” та порадив Україні “не нападати на своїх союзників”.

«…Ми передамо наші оцінки того, як сьогодні виглядає стан наших відносин, який, на жаль, у зв’язку із заявами деяких представників української влади останнім часом не є найкращим. Ніхто цього не приховує», – повідомив Яблонський.