Скандал у Косино через візит ТЦК отримав продовження: “написали заяву в поліцію, СБУ, ДБР”

Новини

Мобілізація в Україні триває, тим часом представники оздоровчого комплексу на Закарпатті, куди нещодавно завітали з ТЦК, написали заяву в поліцію, СБУ, ДБР.

Нагадаємо, інцидент з ТЦК в оздоровчому комплексі у Косино стався 7 грудня о 12:30.

Пресслужба комплексу “Термальні води Косино” повідомила, що “декілька десятків невідомих осіб у балаклавах та у військовій формі з автоматами, увірвались на територію”.  politeka.net

У комплексі “Термальних вод” додали, що люди у формі не показали жодних документів.

“Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку…”, – йдеться у повідомленні оздоровчого комплексу на Закарпатті.

Скандал в оздоровчому комплексі у Косино

Також у офіційній заяві йдеться про те, на той час у їхньому комплексі чоловіків було не більше 20% від всіх присутніх.

Скандал в оздоровчому комплексі у Косино

“При цьому, без жодних пояснень та без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників Комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку”, — повідомили у комплексі “Термальні води Косино”.

До слова, нещодавно до тренажерного залу у розпал мобілізації в Україні в Ужгороді завітали військові.

Як повідомив журналіст Андрій Цаплієнко в Telegram, у тренажерному залі в Ужгороді працівники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) видавали повістки.

мобилизация в Ужгороді

Втім варто зазначити, що офіційної інформації щодо ймовірної видачі повісток нібито працівниками ТЦК та СП – досі не було.