Скандал з oгoленою прикордонницею не вщухає! Любителька pозкішного відпочинку, можливо, змінить посаду…

Новини

Керівник Іванни Плантовської вважає, що скандал спричинився через інформаційну війну.

Речниця одеських прикордонників Іванна Плантовська, яка вихідними втрапила в гучний скандал, оприлюднивши під час війни свої пікантні фото, відповіла відмовою коментувати шквал обурень.

Про це вона заявила в коментарі для ТСН.ua.

“Офіційних коментарів я не маю бажання давати, чесно кажучи”, – відповіла нам Плантовська, тяжко зітхнувши. Після цього вона кинула слухавку.

Замість неї ситуацію нам прокоментували в Держприкордонслужбі. Там дали зрозуміти, що, ймовірно, буде ухвалене кадрове рішення щодо цієї військовослужбовиці.

“Я не вправі коментувати особисте життя військовослужбовців ДПСУ, це справа кожного. Проте можу зазначити, що відносно ситуації, яка останні кілька днів розгортається навколо нашої військовослужбовці з Одеси, у відомстві відразу відреагували на це, – повідомив нам речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. – Зокрема, будуть прийняті рішення, що стосуватимуться подальшого проходження нею служби та виконання обов’язків за посадою. Рішення будуть в рамках норм законодавства”.

До цього він додав: “Окремо можу зазначити, нам дійсно прикро, що в час війни, коли більшість наших побратимів зі зброєю в руках боронять країну і гинуть за неї, в лавах ДПСУ є й ті хто, більше приділяє увагу виключно своєму особистому життю, при цьому, м’яко кажучи, хизуючись ним. До того ж, демонстрація якого суперечить моральним нормам, які є неприйнятними під час війни. Все буде по справедливості”.

Своєю чергою, керівник Іванни Плантовської, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Мул в коментарі для ТСН.ua про низку новин про себе та підлеглу відповів нам так:

“Що тут коментувати? У нас зараз завдання одне – перемогти. Ми воюємо. Що там хто пише, піднімає той бруд з колін – то його проблеми. Все це – елемент інформаційної війни. Час все розставить на свої місця. Я публічна людина, витримаю все. Весь цей процес – нісенітниця”, – відповів нам Мул.

Скандал з Плантовською: що відомо

Пресофіцерка Південного регіонального управління держприкордонслужби України Іванна Плантовська втрапила у скандал після того, як виклала в соцмережу свої фото з відпочинку.

Іванна Плантовська / ©

Жінка хвалилася розкішним життям. Зокрема, Іванна показувала гарні фото з Парижа на тлі Ейфелевої вежі, а також кадри з курортів.

©

Також речниця прикордонників похизувалася і фото машини зі своїм ім’ям на номерних знаках.

Після того, як на пресофіцерку звернули увагу в Мережі, вона оперативно закрила свій профіль у Facebook та Tiktok.

“Народ обурився, бо в Україні триває широкомасштабна війна”, – зазначив журналіст і блогер Костянтин Андріюк у Facebook.

Водночас користувачі знайшли відео з дитинства Іванни Плантовської, де вона гарно співає на військових концертах.