Скандаліст, який у Карпатах порадив військовому “їхати до Бахмута”, перепросив: що про нього відомо

Новини

Чоловік зі схожими ініціалами має судимості за виготовлення алкоголю та водіння в нетверезому стані.

Скандаліст, який на популярному курорті в Карпатах порадив бойовому медику “їхати до Бахмута” та обізвав його, уже перепросив за свої слова. Також стало відоме його ім’я – це Олександр Фатула, який родом із Черкас.

Відео поширюють у соцмережах. ТСН

До скандаліста, судячи з відео, прийшли поговорити військові. Він заявив, що перепрошує за свою поведінку, бо вчинив неправильно.

“Я не злякався, я хотів перепросити. Я перепрошую перед вами та ЗСУ за те, що я сказав. Я не хотів нікого образити, тим більше військових”, – каже Фатула.

Що відомо про скандаліста в Карпатах

У Мережі вже опублікували інформацію про те, ким є чоловік, який образив бойового медика. Це – Олександр Фатула, який родом із Черкас, проте мешкає в Києві.

За даними черкаського видання 18000, чоловік із такими ж ініціалами має судимості за незаконне виготовлення алкоголю та водіння в нетверезому стані.

Дружина скандаліста – Юлія Фатула – називає себе “психологом, коучем і жіночим тренером”. Вона в соцмережах вихваляється розкішним життям. Там також немає жодного допису, де б вона засудила війну Росії проти України. Натомість військового вона обзиває “провокатором”.

©

Нагадаємо, в Карпатах неадекватний відпочивальник накинувся з погрозами у бік військового медика і заявив, щоб той “їхав до свого Бахмута”.