Скандальна Софія Стужук зганьбилася заявою про війну в Україні: “Це мій вибір”

Новини

Блогерка-мовчунка показала своє ставлення до війни в Україні.

Скандальна блогерка-мовчунка Софія Стужук зганьбилася своєю черговою заявою про війну в Україні, яку вороже розв’язала країна-агресорка Росія. tsn.ua

У своєму Telegram-каналі зірка Мережі опублікувала знімок, де зображена з чотирма дітьми. Під фото блогерка-мільйонниця поцікавилася у підписників, як минули їхні вихідні.

Софія Стужук з дітьми / © instagram.com/sofia_stuzhuk

Користувачі з України поспішили нагадати скандальній Стужук, що росіяни продовжують обстрілювати українські міста: “Декілька ракет русня накидала на Київ, а так все добре”.

Блогерка-мовчунка відповіла підписниці, показавши, що їй все одно на війну в Україні: “Я не дивлюся новини давно. Це мій вибір. Тому адресувала запитання просто підписникам. Що таке “русня” я не знаю”.

Саме так відповіла Софія Стужук підписниці / ©

До речі, блогерка також закрила свою сторінку Instagram від українців. Люди, які перебувають в Україні, не мають доступу до фотоблогу скандальної Стужук. Тим часом користувачі з країни-агресорки можуть вільно переглядати її Instagram. Окрім цього, блогерку-мовчунку активно піарять російські пропагандисти у своїх матеріалах.

Софія Стужук / © instagram.com/sofia_stuzhuk

Нагадаємо, Софія Стужук вже давно продемонструвала свою проросійську позицію. Ще до повномасштабної війни в Україні, вона називала себе “русской”. Коли РФ розпочала повномасштабне вторгнення, вона обрала мовчання. Ба більше, коли російські окупанти обстрілюють ракетами українські міста та вбивають мирних жителів, Софія виправдовує дії загарбників.

Нині Стужук перебуває у Латвії, де живе з другий чоловіком. До України, як заявляє скандальна блогерка, вона більше не повернеться.