Скандальне весілля у Львові: Спливли нові деталі про наречену

Новини

За час роботи в ДБР дівчина придбала елітне авто за 85 тисяч доларів

Роксолана Москва – колишня працівниця ДБР, яка стала відомою завдяки своєму скандальному весіллю.

Нещодавно вона вийшла заміж за колишнього прокурора, святкування, якого було помпезним та дорогим. За це пара отримала велику кількість хейту від суспільства. Лише торт на весіллі сягав двох метрів. Звідки такі гроші у державних працівників – загадка. Про те, що встигла придбати дівчина під час роботи в ДБР пише Lviv.Media.

Стало відомо, що під час роботи в ДБР вона придбала елітне авто Audi Q8. Він був придбаний ще в 2021 році у салоні, а його вартість, за тодішнім курсом оцінювалась в 85 тисяч доларів.

Автомобіль Роксолани Москви. Фото: Lviv.Media

На роботу в ДБР дівчина влаштувалася в 2018 році на посаду провідного спеціаліста сектору кадрової роботи та державної служби. Тоді директором там був Роман Труба, а Роксолана – племінниця його дружини. У березні 2022 року її з посади звільнили, але вона подала до суду для поновлення в посаді. Згодом її відновили у посаді та ще й стягнули з держави 231 тисячу гривень за вимушений прогул на роботі. ДБР це рішення не погоджує і наразі оскаржує у Верховному Суді.

ДБР, фото: Facebook

Після оприлюднених фото та відео зі скандального весілля, ДБР запевнило, що Роксолана вже два роки не їх співробітник, а за колишніми співробітниками вони не слідкують.

Відомо, що дівчина і досі є власницею елітної машини, про це свідчать неодноразові штрафи за неправильну парковку. Проте, штрафи сплачуються не відразу, їх стягує виконавча служба. Журналісти звернулися до теперішнього голови ДБР та запитало про Роксолану. Він від оперативного коментаря відмовився та висунув вимогу надіслати офіційний журналістський запит.